1.969 kez incelendi.

Denizaşırı ülkelere uluslararası konteyner taşımacılığı ile yapılan nakliyenin ekonomik anlamda her zaman avantajlı olması ithalat […]

Denizaşırı ülkelere uluslararası konteyner taşımacılığı ile yapılan nakliyenin ekonomik anlamda her zaman avantajlı olması ithalat ve ihracat yapan firmaların tercih sebebi olmuştur. Denizyolu taşımacılığı konusunda sizlere piyasanın en avantajlı fiyatlarını, tamamı alanında uzmanlaşmış, tecrübe ve deneyimine sahip ekibimiz sayesinde, memnuniyetinizi garanti altına alan hizmetlerimizle buluşturarak sunmaktayız. Asgüler Transport olarak sizlere profesyonel çözümler sunuyor ve çözüm ortaklıklarımızla gönderilerinizi dünyanın dört bir yanına en hızlı ve güvenilir şekilde taşıyoruz. Deniş aşırı ülkelere denizyolu nakliye hizmetlerimiz ile göndereceğiniz her türlü malzemeleriniz için sigortalı gönderim seçeneklerimiz sayesinde sizleri uğraştırmadan üzerinizden bu yükü almaktayız
Denizyolu taşımacılığında gönderilerinizin paketlenmesi ve taşınması önemli olduğu için Lashing konusunda uzman ekiplerle çalışarak, gönderilerinizin hasarsız bir şekilde dilediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlamaktayız. Farklı ülkelere malzeme taşımanın her daim en ekonomik yolu olan denizyolu nakliye fiyatlarını daha da makul hizmetlere dönüştüren deneyimli ekibimiz sizleri sıkıcı ve karmaşık prosedürlerle uğraştırmaz, evrak işleri yüzünden zaman kaybetmenize izin vermeden tüm detayları sizin için sorunsuz bir şekilde halleder. Denizyolu nakliye firmaları arasında rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Asgüler Transport Yılların deneyimiyle siz değerli müşterilerimize hizmet veren profesyonel ekibimiz konteyner taşımacılığından firmanızın ihracat ve ithalat işlemlerinde her konuda sizlere en pratik çözümleri sunuyor. İster yabancı bir ülkeye taşınmak için evinizin veya ofisinizin eşyalarını taşıyın ister firmanızın ürünlerini dış dünya pazarında görücüye çıkartmak isteyin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyimdeki ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.
Standart dışı olarak tanımlanan ağırlık ve boyutlardaki yükleri denizyolu nakliyatı kapsamında taşıyor, iş makinesi ve inşaat malzemeleri gibi ağır yük kapsamındaki yükleri sektörün en uygun fiyatlarıyla dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Denizyolu kullanılarak gerçekleştirilen uluslararası nakliyatlarda deneyimli ekibimiz yalnızca nakliyat sürecini planlamakla kalmaz, sahada bizzat görev alarak nakliyatın her aşamasını denetler. Yüklemeden nihai noktaya ulaşıncaya dek profesyonellerden oluşan lojistik ekibimiz denetim gerçekleştirerek, yükünüzün dilediğiniz yere hiçbir hasar ve gecikme olmaksızın ulaştırılmasını sağlar. Sigortalı ve teminatlı denizyolu taşımacılığı seçenekleriyle ithalat ve ihracat yüklerinizi güvence altına alabilir, yol boyunca söz konusu olan risklere karşı avantajlı poliçe seçenekleriyle sigorta güvencesinden yararlanabilirsiniz. Sektörde uzun senelerin tecrübesiyle sizlere ne kaliteli hizmetleri veren ekibimiz sigortalı uluslararası nakliyat konusunda firmanıza güvenilir danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Gecikme olmadan ve gönderilerinizin evrak işlemlerindeki eksikler sebebiyle gümrükte günlerce takılmamasını sağlayan ekibimiz denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında sizlere dakik teslimat ve en cazip fiyat seçeneklerinden yararlanma fırsatı sunmaktadır. Okyanus ötesi ülkelerden Avrupa’nın dört bir yanına, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar dünyanın dört bir yanına ithalat ve ihracat mallarınızı taşıyan Asgüler Transport, geniş denizyolu lojistik hattıyla her nitelik ve nicelikten nakliyat talebinize yanıt verebilecek teknik yeterlilik ve tecrübeye sahiptir. Denizyoluyla taşımacılık hizmetlerimizde fiyat size özel belirlenmekte, taşınmasını istediğiniz eşyanın niteliği ve boyutlarına bağlı olarak zaman aralığına da bağlı olarak fiyatlandırma ihtiyaçlarınıza göre en uygun seçeneklerle belirlenmektedir. Denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için iletişime geçmeniz yeterli.

Bir cevap yazın

Benzer

ASGÜLER ULUSLARARASI NAKLİYAT

Müşterilerimizin İş Süreçlerini Sahiplenir, Çözüm Odaklı Yaklaşırız. Müşterilerimizi dinler, sorunlarını çözer ve olası problemlerini daha oluşmadan önleyici çözümler sunarız.

Bize Ulaşın

Adres: Haraparası Mah 105 sokak İbrahim Ethem Civelek İşhanı A blok Kat 1 No:15 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0532 570 90 60

E-Posta: info@asguler.com.tr

Web: http://asguler.com.tr