HAKKIMIZDA

Uzman, deneyimli yönetici ve çalışkan kadrosuyla siz müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek için sürekli eğitim ve teknoloji başta gelmek üzere tüm değişikleri takip ederek en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamız, müşteri karlarını ve çıkarlarını düşünerek Tırsan marka iç yükseklikleri 2,85 ve 3,00 m mega römorklarla müşterilerine daha fazla hacim imkanı sunmaktadır.

Taşınan ürünler, ürünün yapısal özelliği ve hassasiyeti uygun teknolojik özelliklere sahip römorklarla taşınmaktadır. Araçlarımız yeri ve durumu hakkında sürekli bilgiye sahip olma imkanı vasıf firmamız müşterisine sürekli bilgi imkanı sunar. Araçlarımız şirketimizin anlaşmalı olduğu tesis bölgelerinde sınırlı zamanlarda ihtiyaçlarını gidererek vakit kaybetmen yol seyirlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak, yenilikçi, hızlı, esnek ve değer katan entegre lojistik çözümler sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Yerel ve küresel pazarda inovatif, esnek, ve entegre teknolojik çözümleri ile müşterilerine güç katan Türkiye’nin önde gelen lojistik hizmet servis sağlayıcılarından biri olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ana hedefimiz müşteri ürünlerinin Asgüler Uluslararası Nakliyat depolarına geldikleri andan ürünler depoyu terk edene kadar geçen süreç içerisinde ürünlerin ilk üretildiklerinde sahip oldukları performans ve kalitelerinin sürekliliğinin sağlanmaktır.

Kalitenin ana unsurları çalışanlar, ekipmanlar, bina, bilgi teknolojileri ve ürünler olup pkalitenin yürütülmesindeki ana prensiplerdir.

DEĞERLERİMİZ
• Taşımacılık stratejisi; Müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre ürünün istenilen zamanda, istenilen yerde teslim temek üzere kuruludur.
• Başarımızın Tek Sırrı; Kalitemiz, Müşteri memnuniyeti, “sıfır hatayı” sürekli iyileştirmek, müşterimizle işbirliğinden geçer.
• Müşteri Odakçılık; Müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentileri algılamak ve karşılamak.
• Sürekli Gelişim; Her zaman daha iyi hedeflemek ve erişmek.
• Çalışan Memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak.
• Takım Ruhu; Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.
• Çevreye saygı; Faaliyetlerimizde topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak.

ASGÜLER ULUSLARARASI NAKLİYAT

Müşterilerimizin İş Süreçlerini Sahiplenir, Çözüm Odaklı Yaklaşırız. Müşterilerimizi dinler, sorunlarını çözer ve olası problemlerini daha oluşmadan önleyici çözümler sunarız.

Bize Ulaşın

Adres: Haraparası Mah 105 sokak İbrahim Ethem Civelek İşhanı A blok Kat 1 No:15 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0532 570 90 60

E-Posta: info@asguler.com.tr

Web: http://asguler.com.tr