1.739 kez incelendi.

Müşteriye özel proje taşımacılığı hizmeti sunma konusunda uzun yılların tecrübesine ve oldukça geniş bir dağıtım […]

Müşteriye özel proje taşımacılığı hizmeti sunma konusunda uzun yılların tecrübesine ve oldukça geniş bir dağıtım ağına sahip olan Hatay firması Asgüler Transport standart dışı yüklerin yurt dışında istenen noktaya sorunsuz ve tam istenen zamanda iletilmesi konusunda memnuniyet garantili çözümler sunar. Proje taşımacılığı hizmetlerimizin tamamında müşterilerimizin çözüm ortağı olma hedefiyle çalışmakta, ağır yük ve her türlü malzemelerin yurtdışı nakliyesinde siz değerli müşterilerimize esnek çözümler üretiyoruz. İlk aşamadan yükün istenen noktaya teslim edilmesine kadar tüm süreçlerin titiz bir şekilde ve alanında yılların deneyimine sahip ekibimiz tarafından planlanıyor ve sizlere sunumu yapılıyor.

Fabrika, enerji santrali, rafineri, her ölçekten inşaat projesi için hazırladığımız pratik çözümler bugüne kadar pek çok alanda faaliyet gösteren ve müşterilerine proje taşımacılığı konusunda güven veren taşımacılık sunan Asgüler Transport yüksek kalite standartlarına sahip hizmet anlayışıyla sizlere kurumsal düzeyde çözüm ortalığı hizmetleri sunar. Projeye uygun nakliye, Lashing, (sabitleme) yasal prosedürlere dair her türlü ihtiyacınıza çözüm sunan ve danışmanlık hizmetimizle her çeşit malzeme ve ekipmanlarınızı, ağır yük taşımacılığı ve gabari dışı nakliye işlerinizi problemsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ekibimiz her zaman bütçeniz için en avantajlı teklifleri hazırlar. Fiyat konusunda avantajlı ve istenen noktaya yükün iletilmesi konusunda güvenilir çözümler sunduğumuz proje taşımacılığı hizmetlerimizle sizi sizin gibi düşünür ve gerçekleştiririz

Tedarikçi ve müşteri taleplerine bağlı olarak proje taşımacılığı hizmetlerimizde lojistik operasyonun her aşamasını planlıyor, yurtiçi ve uluslararası nakliye planlamalarını ise firmanıza özel olarak yapıyoruz. Firmanızın nakliyat konusundaki ihtiyaçlarına, taşınacak yükün özelliklerine, müşteri taleplerine ve zaman çizelgesine göre size özel olarak yapılandırılan nakliye planlamasıyla sorun yaşanma riski ortadan kaldırılır. Ekibimiz proje taşımacılığı kapsamında yalnızca işin planlama aşamasında değil, sahada denetim süreçlerinde de aktif bir şekilde görev yapmaktadır. Karayolu, denizyolu taşımacılığı fark etmeksizin tüm lojistik operasyonlarda yükün hasarsız ve gecikme yaşanmadan taşınması için çalışan saha ekibimiz sayesinde sizlere memnuniyet garantili uluslararası nakliye hizmetleri sunmaktayız. Proje taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında ithalat ve ihracat yüklerinizin nakliyatına dair her türlü konuda danışmanlık alabileceğiniz Asgüler Transport, bugüne dek dünyanın dört bir yanına teslimat yapmış ve uluslararası nakliyat operasyonlarının kusursuz şekilde yürütülmesi konusunda senelerin deneyimine sahip bir firmadır.

Geniş araç filomuz, özel ekipmanlarımız sayesinde dünyanın her yerine nakliye yapma imkânı sunan denizyolu lojistik hattımızla ağır yük kapsamındaki, standart dışı ağırlık ve boyuta sahip yüklerinizi de aynı güvenilirlikle ve son derece ekonomik fiyat seçenekleriyle taşıyoruz. Vinç, iş makinası, boru hattı, inşaat malzemesi gibi ağır yük kapsamındaki tüm ithalat ve ihracat yüklerinizin sorunsuz bir şekilde taşındığı proje danışmanlığı hizmetlerimizle nakliyat için astronomik bütçeler ayırmanıza gerek kalmıyor.

Hacim ve ağırlık bakımından standart dışı kalan her tür yükün denizyolu ve karayoluyla taşınması konusunda mevcut tüm seçenekleri kullanan ve hizmet bütünlüğü kapsamında nakliyata dair her ayrıntının titiz bir çalışma anlayışıyla planlandığı proje taşımacılığı hizmetlerimizle ilgili bizimle görüşmek için dilediğiniz zaman bir telefon açmanız yeterli.

Bir cevap yazın

Benzer

ASGÜLER ULUSLARARASI NAKLİYAT

Müşterilerimizin İş Süreçlerini Sahiplenir, Çözüm Odaklı Yaklaşırız. Müşterilerimizi dinler, sorunlarını çözer ve olası problemlerini daha oluşmadan önleyici çözümler sunarız.

Bize Ulaşın

Adres: Haraparası Mah 105 sokak İbrahim Ethem Civelek İşhanı A blok Kat 1 No:15 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0532 570 90 60

E-Posta: info@asguler.com.tr

Web: http://asguler.com.tr