1.997 kez incelendi.

Standart dışı yük tanımı kapsamına dâhil olan her nitelik ve nicelikteki ağır yüklerin uluslararası nakliyesi […]

Standart dışı yük tanımı kapsamına dâhil olan her nitelik ve nicelikteki ağır yüklerin uluslararası nakliyesi konusunda siz değerli müşterilerimize profesyonel ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda esnek çözümler sunan Asgüler Transport fiyat konusundaki beklentilerinizi de karşılıyoruz. Sektörün en uygun fiyatlarıyla çalışıyoruz. Boyutları ve kendine has özellikleri sebebiyle özel ekipman ve taşıma yöntemlerine ihtiyaç duyulan her tip ağır yükü dünyanın dört bir yanına taşıyoruz. Ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında şantiyeden şantiyeye her tür hammadde, iş makinası, inşaat malzemesi nakliyatı gibi taleplerinizle birlikte yurt dışına ihraç ettiğiniz ağır yük kapsamında her tip malzeme ve hammaddenin nakliyesini yapmaktayız.

Uluslararası ağır yük taşımacılığı konusundaki deneyimimizle sizlere sorunsuz, her zaman en güvenilir organize taşımacılık ve lojistik çözümlerini sunan firmamız gelişen teknolojiyle paralel şekilde filosunu güncellemek üzere yatırımlarını sürdürmekte, bu sayede ağır yük nakliyesine ilişkin her nitelik ve nicelikteki talebe çözüm sunabilmektedir. Boru hattı, vinç, iş makinası, inşaat ekipmanları gibi standart dışı boyut ve ağırlıkta olan her tür yükü; okyanus ötesi ülkelerden Avustralya’ya, Avrupa’nın dört bir yanından Afrika ve Uzakdoğu’ya kadar dünyanın dört bir yanına uluslararası nakliye hizmeti veriyoruz. Asgüler Transport bünyesinde görev alan ve her biri kendi, alanında tecrübe ve deneyime sahip profesyonel kadrodan oluşan ekip arkadaşlarımız, gabari dışı, ağır yük nakliye hizmetlerine ilişkin ihtiyaçlarınıza size özel lojistik operasyonu planlamalarıyla yanıt verirler. Belirlenen nakliye firmanıza özel planlandığı için ağır yük nakliyatı hizmetlerimizden hem en ekonomik şekilde faydalanır hem de yükünüzün güvenle nihai noktaya ul犀利士
aştırılacağından emin olursunuz.

Uzunluk ve ağırlık bakımından standart dışında kalan nakliye çeşitleri gabari dışı taşıma kapsamına girmekte, Asgüler Transport ise bu nitelikteki her tip ağır yükün yurtdışı nakliyatında sizlere işlevsel ve firmanıza özel çözümler sunmakta. Geniş acenta ağımız, tüm ihtiyaçlarınıza kusursuz çözüm sunabilecek nitelikteki ekipmanlarımız ve uluslararası nakliye konusunda deneyim sahibi profesyonel ekibimiz ile işletmenizin ağır yük nakliyatıyla ilgili tüm taleplerini karşılayabilecek hizmet çeşitliliğine ve profesyonelliğe sahibiz. Ağır yük taşımacılığında taleplerinize bağlı olarak farklı nakliye türevleri ve alternatif güzergâhlar sayesinde sizlere için en ekonomik hizmet seçeneklerini oluşturuyor, dünyanın dört bir yanına malzemelerinizi hızlı ve özenle taşımasını gerçekleştiriyoruz. Ağır yük taşımacılığıyla ilgili yerine getirilmesi zaruri olan prosedürlerin tamamı hakkında geniş bilgi sahibi ekibimiz, evrak işleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayacak pratiklikte çözüm ortalığı hizmetleriyle nakliyatın sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Standart dışı boyut ve ağırlığa sahip, ağır yük kapsamındaki taşımalar için firmanıza özel lojistik operasyon planlaması yapan ekibimiz, işin sadece planlama kısmında görev almakla kalmaz. Sahada aktif görev alan profesyonel ekibimiz denetimi elden bırakmayarak, ağır yük kapsamındaki nakliyatların yüklemeden teslimata kadar her sürecini bizzat denetler. Bu denetimler kapsamında ithalat ve ihracat yükleriniz hiçbir problem yaşanmaksızın, nakliye esnasındaki hasar görme riskleri veya gecikmelere ilişkin düşünmenize gerek kalmadan en baştan planlanan şekilde son noktaya ulaştırılır.

Ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz başlangıçtan ağır yüklerin teslimatına kadar her aşamanın titiz bir şekilde planlanmasıyla başlamakta, bu planlama aşamasında firmanızın ihtiyaçları göz önünde bulundurarak size özel hizmet ve fiyatlandırılma yapılmaktadır. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Bir cevap yazın

Benzer

ASGÜLER ULUSLARARASI NAKLİYAT

Müşterilerimizin İş Süreçlerini Sahiplenir, Çözüm Odaklı Yaklaşırız. Müşterilerimizi dinler, sorunlarını çözer ve olası problemlerini daha oluşmadan önleyici çözümler sunarız.

Bize Ulaşın

Adres: Haraparası Mah 105 sokak İbrahim Ethem Civelek İşhanı A blok Kat 1 No:15 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0532 570 90 60

E-Posta: info@asguler.com.tr

Web: http://asguler.com.tr