1.862 kez incelendi.

Parsiyel taşımacılık, LCL servis sağlayıcı/consolidator forwarderlar tarafından organize edilmektedir. Bu taşıma şeklinde amaç, taşıma organizasyonu […]

Parsiyel taşımacılık, LCL servis sağlayıcı/consolidator forwarderlar tarafından organize edilmektedir. Bu taşıma şeklinde amaç, taşıma organizasyonu yapılacak yükün bir konteyneri doldurmadığı durumlarda, konteyner navlun maliyetinin farklı firmalarla paylaştırılması mantığı ile maliyet avantajı sağlamaktır.

Tüm çıkış ve varış limanlarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip ko犀利士
şulsuz müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Parsiyel servis sağlayıcı olarak 14 yılı aşkın geçmişimiz, deneyimimiz ve yatırımlarımız sayesinde bugün ulaşmış olduğumuz konumda sektörde yeni limanlara/limanlardan yeni servisler oluşturmak ve böylelikle müşterilerimize daha fazla maliyet ve zaman avantajı sağlamak temel çalışma prensibimizdir.

Bir cevap yazın

Benzer

ASGÜLER ULUSLARARASI NAKLİYAT

Müşterilerimizin İş Süreçlerini Sahiplenir, Çözüm Odaklı Yaklaşırız. Müşterilerimizi dinler, sorunlarını çözer ve olası problemlerini daha oluşmadan önleyici çözümler sunarız.

Bize Ulaşın

Adres: Haraparası Mah 105 sokak İbrahim Ethem Civelek İşhanı A blok Kat 1 No:15 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0532 570 90 60

E-Posta: info@asguler.com.tr

Web: http://asguler.com.tr